У іноземних випускників почалась підсумкова Атестація

У іноземних випускників почалась підсумкова Атестація

Іноземні громадяни, випускники ІІ міжнародного факультету, котрі опановують спеціальність «медицина», приступили до складання підсумкової Атестації. Сьогодні у них перший іспит, з внутрішніх та інфекційних хвороб. Складають його 333 шестикурсники, які навчаються українською та англійською мовами.

Трансляція проводиться з   Центру  дистанційної освіти і телемедицини  та якості освіти за присутності членів атестаційної комісії, яку очолює  доктор медичних наук, професор Юрій Круть. До складу комісії входять : перший проректор ЗДМФУ доцент Микола Авраменко, декан ІІ міжнародного факультету доцент Тарас Іваненко,  завідувач кафедри внутрішніх хвороб І та симуляційної медицини професор Дмитро Лашкул, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 3 професор Сергій Доценко, завідувачка кафедри інфекційних хвороб професор Олена Рябоконь,

Студенти мають пройти п’ять станцій,   виконавши ряд стандартизованих багаторівневих ситуаційних завдань за напрямками -  внутрішня медицина,  кардіологія, терапія та інфекційні хвороби. Вперше випускники під час Атестації на одній зі станцій працюватимуть з інструментом Body Interact – виконають поставлені задачі за допомоги  віртуального  симулятора пацієнта, - цього разу за жеребкуванням вони отримали сценарій супроводу хворого на інфаркт міокарда.

Напередодні для здобувачів проведено консультації, їх ознайомили з перебігом іспиту. У подальшому випускників чекають іще чотири атестаційних випробування.

29.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar