Спільно готувати кадри для  фармацевтичної галузі

Спільно готувати кадри для фармацевтичної галузі

Запорізький державний медико – фармацевтичний університет має потужну фармацевтичну школу, де невпинно триває пошук новаторства в царині якісної підготовки високопрофесійних спеціалістів  галузі,  затребуваних на ринку праці. У цьому процесі значущу роль відіграє поєднання теорії і практики, навчання та промислового виробництва, де молодь уже зі студентських років відчуває смак майбутньої професії.

Під знаком співпраці, з метою спільно готувати професіоналів фармації, відбулася зустріч представників ЗДМФУ з керівниками ПрАТ фармацевтичної фабрики «ВІОЛА».  У нараді взяли участь -  декан І фармацевтичного факультету, доцент Олександр Кремзер, його заступник доцент Людмила Черковська, голова Правління ПрАТ ФФ «ВІОЛА Олександр Чанчиков, директор з якості Наталія Кандибей, директор з виробництва Сергій Феклісов, директор з персоналу Тетяна Гуменюк-Грицай.

Під час спілкування були розглянуті питання співробітництва з підготовки кадрів для фармацевтичної індустрії, йшлося про створення спільних проєктів, спрямованих на розробку нових ефективних лікарських форм. Для здобувачів університету буде корисним ближче познайомитися із сучасним успішним підприємством, яке протягом останніх років входить в десятку провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції. Фармацевтична фабрика  також зацікавлена у кваліфікованих кадрах, яких готує ЗДМФУ.

Тому співробітництво має широкі перспективи і сприятиме якісній підготовці майбутніх фахівців, розширенню баз практики, можливості підготовки фармацевтичних кадрів на конкретні робочі місця.

30.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar