Новини Медичного фахового коледжу ЗДМФУ

Відбулася чергова online зустріч гаранта освітньо-професійної програми 226 «Фармація», викладача фармацевтичної та аналітичної хімії, кандидата педагогічних наук, методиста коледжу Тетяни Четвертак зі студентами – майбутніми асистентами фармацевтів. У центрі уваги -  обговорення Проєкту освітньо-професійної програми «Фармація» у сфері фахової передвищої освіти 2023 року. Тетяна Юріївна акцентувала увагу студентів на тому, що зміни до Проєкту були внесені після аналізу анкетування студентів та роботодавців з урахуванням  особливостей роботи асистента фармацевта за умов надзвичайних ситуацій, зокрема,  під час військових дій у країні. Здобувачам пояснили, де і як знайти Проєкт на сайті Медичного фахового коледжу ЗДМФУ для подальшого ознайомлення та надання подальших пропозицій щодо покращення.

                                                               ***

У Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету відбулося чергове засідання Творчої групи обдарованих здобувачів освіти та наукових керівників  гуртків коледжу. Йшлося про набутки поточного навчального року, апробацію результатів пошуково-дослідної роботи, посилення проєктної діяльності здобувачів медичної освіти, важливість успішного наставництва з боку наукових керівників. Особлива увага приділялась перспективам наукової роботи,  посиленням співпраці з кафедрами ЗДМФУ та науковим товариством молодих вчених та студентів університету.

31.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar