Відверта розмова про те, що хвилює студентство

Відверта розмова про те, що хвилює студентство

У доковідні часи на таких зустрічах актова зала чи четверта аудиторія були переповнені.  Студенти завжди охоче приходили на зустріч з Юрієм Михайловичем Колесником, бо мали нагоду спитати про найважливіше чи наболіле і отримати щиру відповідь. Війна внесла свої корективи, але традицію безпосереднього, відкритого спілкування з активом Студентської ради в.о. ректора ЗДМФУ професор Юрій Колесник не перервав, адже зараз вкрай важливо морально підтримати студентів, налаштувати їх на спокійне, але систематичне плідне навчання.

Хоч цього разу зустріч відбулася у змішаному форматі – члени Студентської ради ЗДМФУ прийшли до конференц-зали, інші студенти мали можливість приєднатися онлайн за допомогою платформи Teams, - проте щирих емоцій не бракувало. Півторагодинне спілкування пролетіло, як мить. При цьому Юрій Михайлович відповів на найрізноманітніші питання, які поставили активісти Студради. Голова студентського самоврядування ЗДМФУ Микола Тимофіїв зачитав питання, попередньо надіслані студентами. 

Найбільше студентів хвилює навчання: коли відновиться аудиторне заняття? Чи можна його організувати хоча б для тих студентів, які мають таке бажання (а їх, до речі, чимало!)? Чи можна студентам, які знаходяться у Запоріжжі, приїздити на заняття безпосередньо на клінічну кафедру, щоб мати можливість попрацювати з пацієнтами? Чи можна проводити не тільки Літню школу з практичних навичок, а ще й Зимову? Чи можна студентам пройти тренінги з фізичної реабілітації та домедичної допомоги? На всі ці питання відповідь ствердна: можна, якщо у вас є таке бажання! Формуйте групи, а ми подбаємо, щоб задовольнити ваші прагнення до знань.

Чимала група питань стосувалася, традиційно, складання КРОКів, розподілу на інтернатуру, отримання студентських обмінів та стажувань за кордоном. При цьому студенти і самі ділилися власним досвідом підготовки до іспитів, участі в стажуваннях – вийшов жвавий обмін думками і цікава дискусія.

А під кінець зустрічі наважилась і собі задати питання першокурсниця Софія Цвіркун – які поради професор Колесник міг би дати новоспеченим студентам, адже свого часу і сам був таким?

- У нас важко вчитись, це правда. – відповів Юрій Михайлович. – Треба готуватись щодня. Але зараз найважливіше – зберігати спокій! Тому, якщо отримали незадовільно – нічого, підготуєтесь, виправите і завтра вже буде краще. Такої доброзичливої атмосфери, як у нас, в ЗДМФУ, немає ніде. Головне – витримати! Я завжди закликаю студентів, якщо є якісь питання чи проблеми – прийдіть, підійдіть до мене на вулиці, розкажіть щиро. Будемо вирішувати усе разом.

І на завершення зустрічі, за давньою традицією Студентського самоврядування нашого університету – спільне фото на пам’ять.

13.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar