Триває цикл вторинної спеціалізації з психіатрії

Триває цикл вторинної спеціалізації з психіатрії

На курсі психіатрії кафедри загальної практики – сімейної медицини ННІПО ЗДМФУ триває черговий цикл вторинної спеціалізації з психіатрії, який розпочався з початку вересня. Університет пропонує таку підготовку лікарям з огляду на актуальність спеціальності для українського суспільства в умовах повномасштабної війни. 

Упродовж п’яти місяців 18 фахівців  терапевтичного спрямування  практичної охорони здоров’я з різних регіонів країни пройдуть підготовку і отримають другу спеціальність – фах психіатра.  Навчаються лікарі із Запоріжжя, Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Хмельницького, Дніпра, Одеси, Сум.

Викладачами курсу психіатрії є висококваліфіковані фахівці: д.мед.н., професор Олег Левада та доктор філософії Олександра Троян.

Викладання дисципліни проводиться за протоколами сучасних світових стандартів.  Алгоритм діагностики психічно хворих  пропонується за британським (Оксфордським) керівництвом з психіатрії останнього перегляду. Розділ «Психопатологічна симптоматологія та синдромологія» – за німецько-швейцарською систематикою керівництва для оцінки і документування психопатології в психіатрії останнього перегляду.  Клінічну психіатрію слухачі опановують за керівництвом для діагностики та статистики психічних розладів Американської асоціації психіатрів (DSM-5), а  клінічну психофармакологію – за останнім переглядом американського керівництва з психофармакології С. Шталя.

В роботі  зі слухачами викладачі застосовують різноманітні форми навчання:  лекції, семінарські та практичні заняття, ділові ігри за матеріалами кейсів викладачів, після перегляду кінофільмів, тощо. У практиці -  клінічні розбори, написання звітів про пацієнтів (клінічні кейси), тестування, самопідготовка. Курсанти циклу забезпечені доступом до навчальних матеріалів.

14.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar