Спеціалізація з ендоскопії - сучасна й перспективна

Спеціалізація з ендоскопії - сучасна й перспективна

На циклі  вторинної спеціалізації з ендоскопії в навчально-науковому інституті післядипломної освіти навчається  11 курсантів з різних куточків України  - Одеси, Кропивницького, Дніпра, інших міст. Опановують другу спеціалізацію лікарі-хірурги,  хірурги-педіатри,  гастроентерологи. Упродовж трьох місяців  курсанти пройдуть теоретичний курс та закріплять знання практичними навичками. Працюють зі слухачами досвідчені викладачі кафедри факультетської хірургії, зокрема, завідувач відділенням Університетської клініки, лікар – ендоскопіст вищої категорії Олександр Кіосов.

Лекції  відбуваються на базі ліцензійної платформи Teams. Практичну частину слухачі проходять в тренінговому залі  ННМЦ «Університетська клініка» на ендоскопічних манекенах, під керівництвом висококласних спеціалістів в галузі клінічної ендоскопії багатопрофільного хірургічного відділення. Найсучасніші відеоендоскопічні системи Olympus Evis Exera III Fujinon 4450HD та ендоскопи з високою роздільною здатністю та збільшенням дозволяють зрозуміти усі тонкощі спеціальності.  Курсанти опановують навички володіння ендоскопічними приладами, навчаються діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту - стравоходу, шлунка, дванадцятипалої, товстої кишок.

Навчання передбачає опанування такими ендоскопічними методами, як  відеогастроскопія, відеоколоноскопія, відеобронхоскопія. Досконале вивчення  скринінгових програм з діагностики передракових змін слизової шлунково-кишкового тракту, методик ендоскопічного лікування  дозволить в подальшому попередити окремі  форми раку у пацієнтів.

На тренажерах курсанти навчаються методикам ендоскопічного лікування поліпектомії, підслизової дисекції, резекції слизової оболонки шлунка та кишківника. Також курсанти відвідують ендоскопічні кабінети та операційні, де проводиться ендоскопічна діагностика й оперативні втручання, відтак   обговорюють цікаві випадки дослідження.

ННІПО запрошує усіх бажаючи отримати сучасні знання і другу спеціальність на курси спеціалізації з ендоскопії в навчально-науковий інститут післядипломної освіти.  Гарантована якість навчання, а отримані практичні навички дозволять курсантам стати найкращими спеціалістами в цій галузі.

15.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar