ЗДМФУ в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти»

ЗДМФУ в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти»

Гарна новина: ЗДМФУ став переможцем конкурсного відбору та залучений до участі в другої фазі Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»! Проєкт реалізується в Україні Швейцарським інститутом тропічного й громадського здоров’я (Swiss TPH) за фінансування Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation-SDC) та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, й фокусується на пріоритетних аспектах вдосконалення системи медичної освіти згідно з потребами сьогодення.

Цей факт промовисто свідчить, що міжнародна діяльність університету, спрямована на інтеграцію в світовий освітній простір, є одним з пріоритетних напрямків діяльності колективу ЗДМФУ.  Постійно триває розширення міжнародної співпраці з провідними університетами та науковими установами світу. Окремим вектором налагодження міжнародної кооперації є залучення ЗВО до участі в освітніх проєктах та грантових програмах.

Відбору до участі в  другій фазі Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» передувала  копітка робота  колективу з підготовки низки матеріалів й аплікаційних форм.

Проєкт триватиме чотири роки й передбачає насичену різноманітною активністю  співпрацю, спрямовану на розробку й впровадження сучасних підходів до навчання, вдосконалення системи викладання клінічних навичок, розвиток мережі симуляційних центрів, модернізованих програм безперервного професійного розвитку.

Участь в другій фазі Україно-Швейцарського проєкту відкриває широкі можливості до реалізації заходів, покликаних на якісне впровадження змін в медичній освіті, покращення компетенцій майбутніх медичних працівників, а також сприятиме промоції української медичної освіти на міжнародній освітній арені.

Жанна Рагріна,

декан І міжнародного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент

15.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar