Курсанти ННІПО опановують УЗД

Курсанти ННІПО опановують УЗД

Серед різноманіття циклів спеціалізації, які пропонує лікарям навчально-науковий інститут післядипломної освіти, популярною є ультразвукова діагностика. Зараз її обрали 20 курсантів, які працюють лікарями різних спеціальностей не лише у Запоріжжі, а також у Дніпрі, Кривому Розі, інших містах. Серед переваг отримати таку актуальну другу спеціальність – можливість навчатися за змішаною формою.

Проте, переконаний доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та променевої терапії Сергій Наконечний, який зараз працює з групою курсантів у Міжкафедральному тренінговому центрі, найкраще такі знання отримувати наживо.

Сергій Юрійович  проводить майстер-клас з вивчення серцево–судинної системи,  пояснює курсантам, наскільки ефективним є цей золотий стандарт діагностичного дослідження, що дозволяє виявити більшість патологій та розпочати їх лікування на ранньому етапі.

За планом в подальшому з курсантами працюватимуть викладачі різних клінічних кафедр, які володіють цією методикою, адже навчатися прийшли кардіологи, акушери-гінекологи, анестезіологи, інші спеціалісти. Опанувавши другий фах, вони зможуть надавати допомогу хворим на якіснішому рівні.

15.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar