У ННІПО - вторинна спеціалізація з дитячої ортопедії та травматології

У ННІПО - вторинна спеціалізація з дитячої ортопедії та травматології

Багато ортопедів-травматологів та дитячих хірургів, які займаються лікуванням дорослих, дедалі більше відчувають потребу мати другу спеціальність, пов’язану з наданням таких послуг дітям. Адже статистика  свідчить про збільшення травм та хвороб опорно-рухового апарату у дітей. Деякі проблеми,  що впливають на розвиток дитини, потрібно виявляти та лікувати вже на ранніх стадіях. Саме тому на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти та  кафедри травматології і ортопедії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету запроваджено  вторинну спеціалізацію з дитячої ортопедії та травматології.

Зараз в дистанційному режимі навчаються лікарі ортопеди-травматологи з Дніпропетровської та Харківської областей. Цикл навчання включає понад 30 лекцій від професора, д.м.н. Максима Головахи, доцента д.м.н. Вадима Чорного та асистентів - к.м.н. Олександра Щокіна і доктора філософії Євгена Білих. Під час щоденних практичних занять курсанти розглядають актуальні питання діагностики та лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату дітей. Навчаються за кращими світовими протоколами, що базуються на принципах доказовості та безпечності.

Особливої уваги заслуговує можливість проведення прямих включень з операційної за допомогою системи RealWear (hands-free head-mounted wearable device) та Microsoft Teams, де від першої особи в реальному часі курсанти можуть спостерігати за роботою хірурга, постійно маючи з ним зворотний зв’язок.

Важко переоцінити  важливу роль травматологів у воєнний час, ці спеціалісти героїчно рятують життя  військовослужбовців та цивільних осіб. Їм потрібні для цього особливі  навички, досвід та практики військової медицини. Тому з грудня в ННІПО  почнеться вторинна спеціалізація з курсу «Травматологія та ортопедія» для хірургів та дитячих ортопедів – травматологів.

18.09.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar