Стоматологія офлайн

Стоматологія офлайн

У тренінговий стоматологічний клас на ІІІ медичному факультеті прийшли  студенти другого курсу, які навчаються за освітньою програмою «Стоматологія». Працюють під керівництвом доцента кафедри пропедевтичної та хірургічної стоматології Ірини Маслової.

«Другокурсники в цьому тренінговому центрі вперше, - розповіла Ірина Миколаївна, - позаяк навчаються дистанційно. – Зараз є можливість за бажанням опанувати практичні навички,  передбачені освітньою програмою з дисципліни «Пропедевтика терапевтичної стоматології»,  очно, таке бажання виявили 23 здобувачі, тому ми радо створили для них всі умови. Студенти другого курсу зараз проходять тему препарування, теоретично засвоїли матеріал, тепер самостійно  опрацьовують препарування каріозних порожнин за різними класами, тобто на різних поверхнях зуба. Вивчають інструменти, які при цьому застосовуються. На практиці вчаться користуватися різновидами стоматологічних борів, тренуються препарувати.

Це класичний варіант вивчення стоматологічних дисциплін, тому приємно до нього повертатися у такому форматі, заняття ми будемо продовжувати. Поки що тут присутні студенти, котрі мешкають у Запоріжжі, але ми готові вислухати побажання тих здобувачів, які можуть приїздити з навколишніх територій, і сформувати графік занять, який був би для них прийнятний».

15.11.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar