Відбулося  друге засідання методичного семінару

Відбулося друге засідання методичного семінару

15 листопада у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті відбулася друга зустріч у рамках постійно діючого методичного семінару для науково-педагогічних працівників ЗДМФУ. Спеціальний проєкт для підвищення методичних компетенцій викладачів створено у структурі заходів системи якості освіти університету.

Друге засідання було проведено у формі майстер-класу і повністю присвячене обговоренню особливостей роботи модераторів кафедр та особливостей організації повноцінного освітнього простору за допомогою сервісів MS Teams.

Керівник Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти Вадим Дмитрієв під час розмови з модераторами детально зупинився на їхніх обов’язках. У режимі обміну досвідом повторили опорні моменти створення, ведення та архівації команд MS Teams, реєстрації та методичної підтримки лекційних занять, а також організації сесійного процесу спільно з ЦДОТЯО та деканатами. В активному обговоренні вирішувалися актуальні проблеми, що можуть виникнути в процесі роботи модератора.

Учасники  семінару,  - а таких було близько 120, - ділилися різними рецептами щодо оптимізації роботи кафедри з сервісами MS Teams та якомога ефективнішого використання їхніх можливостей.

Така форма обговорення нагальних методичних проблем і обміну актуальним досвідом в середовищі викладачів ЗДМФУ уже довела свою ефективність і потрібність.

Наступне засідання відбудеться 20 грудня  і буде присвячене особливостям підготовки навчально-методичних видань за участі методичного кабінету, бібліотеки та кафедри анатомії людини, тому до участі запрошуються усі науково-педагогічні працівники університету та фахового медичного коледжу, які залучені до написання навчально-методичних видань різних типів.

Юрій Ганошенко,

керівник методичного відділу ЗДМФУ, кандидат філологічних наук, доцент

17.11.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar