Свято студентства у ЗДМФУ

Свято студентства у ЗДМФУ

Просторий хол аудиторно- спортивного комплексу університету ожив дзвінкими голосами. Це на своє студентське свято зібралися студенти – активісти студентського самоврядування ЗДМФУ, кращі з кращих, успішні в навчанні, науковій роботі представники усіх факультетів. Студентська рада і профспілковий комітет, готуючись до свята, створили тут чудову фотозону.

З нагоди Міжнародного дня студента студентський загал привітав ректор ЗДМФУ, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник. Юрій Михайлович високо відзначив високий рівень  досягнень студентської спільноти, побажав  молоді невичерпного ентузіазму, успіхів у навчанні та нових здобутків.

Студенти ЗДМФУ високими досягненнями, активною громадською позицією вирізняються не лише в своєму університеті, вони – серед   переможців  щорічного обласного конкурсу «Студент року». У номінації «Студент – суспільний діяч року» переможцем визнано студента 6 курсу ІІ  медичного факультету Артема  Федорова, у номінації «Студент – вчений року» перемогла  студентка 4 курсу І медичного факультету Анастасія Кіпря. Подяку обласної державної адміністрації вручено студентці 6 курсу І медичного факультету Олександрі Лихасенко.

З нагоди свята та за активну участь в житті університету, волонтерському русі з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, громадській та культурно-масовій діяльності Подяками та грошовими преміями відзначено 42 студенти І, ІІ, ІІІ медичних та І фармацевтичного факультетів.

17.11.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar