Засідання ректорату ЗДМФУ

Засідання ректорату ЗДМФУ

За головування ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету професора Юрія Колесника відбулося засідання ректорату закладу вищої медичної освіти. 
 
На початку засідання Юрій Михайлович поділився враженнями від перевірки клінічних кафедр, на яких працюють інтерни ЗДМФУ у кількох закладах охорони здоров’я Запоріжжя. Юрій Михайлович відзначив, що на усіх базах позитивно відгукуються про роботу інтернів, дають їм високу оцінку. 
 
Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова проінформування про оновлення та доповнення нормативно-правової бази освітнього процес, ознайомила з основними планами щодо реформування вищої освіти, які представив Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров на нараді, що днями відбулася у Запоріжжі на базі одного з закладів вищої освіти. 
 
Декани усіх факультетів надали інформацію про роботу кафедр в аудиторному режимі, академічну успішність здобувачів, інші дані. Про стан справ Медичному фаховому коледжі та Університетській клініці доповіли керівники підрозділів. 
 
На ректораті розглядалися також інші важливі питання життєдіяльності ЗВО. 
 
20.11.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar