Засідання ректорату ЗДМФУ

Засідання ректорату ЗДМФУ

За головування ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету професора Юрія Колесника відбулося засідання ректорату університету, на якому підбили підсумки попереднього тижня, а також обговорили плани на поточний.
 
Сьогодні в університеті розпочався весняний семестр, головним акцентом якого має стати очне навчання, підкреслив Юрій Михайлович, адже до такого формату у ЗДМФУ залучені уже майже всі кафедри. Впродовж тижня відбудеться 234 лекції, адже на початку семестру зазвичай навантаження саме на лекційні заняття. Також на поточний тиждень заплановане перескладання іспитів для невстигаючих, а також проведення ліцензійних іспитів для різних категорій здобувачів освіти.
 
Як позитивний досвід відзначено на ректораті проведення тренінгів для науково-педагогічних працівників клінічних кафедр, що відбувся минулого тижня на базі Міжкафедрального тренінгового центру – у ньому взяли участь значно більше співробітників, ніж це передбачалося спочатку: програма тренінгу зацікавила широке коло викладачів. 
 
У ЗДМФУ розпочалися тримісячні підготовчі курси для вступників, заняття з основних предметів, які входять до мультипредметного тесту,  проводяться щосуботи і викликали неабиякий інтерес серед майбутніх абітурієнтів. Варто зазначити, що до ЗМФУ продовжують звертатися шкільні колективи з побажаннями ознайомитися з університетом, умовами навчання, наукової діяльності, інфраструктурою студмістечка. 
 
Декани факультетів, керівники структурних підрозділів доповіли про стан академічної успішності, заходи, проведені у Медичному фаховому коледжі та Університетській клініці.    
 
5.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar