Засідання вченої ради ННІПО ЗДМФУ

Засідання вченої ради ННІПО ЗДМФУ

Відбулося чергове засідання вченої ради навчально-наукового інституту післядипломної освіти Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

Чільним питанням черги денної заслухали повідомлення про підсумки проведення циклів підвищення кваліфікації та заходів БПР за медичним та фармацевтичним напрямком у минулому  році. Спікерами виступили заступник директора ННІПО, кандидат медичних наук Юлія Чемерис, керівник відділу підвищення кваліфікації доцент Євген Михайлюк, керівник відділу БПР кандидат медичних наук Тетяна Левчук-Воронцова. Членам вченої ради було представлено порівняльну  статистику, яка свідчить про неослабний інтерес лікарів та фармацевтів з різних регіонів України до підвищення кваліфікації саме в нашому університеті, проаналізовано невикористані ресурси та окреслено  заходи  щодо  подальшого залучення слухачів та курсантів.

Про стан організації підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Епідеміологія», підготовка до ліцензійного іспиту «КРОК 3. Епідеміологія» та державної атестації доповідав завідувач кафедри загальної гігієни, медичної екології та профілактичної медицини доцент Анатолій  Севальнєв. Йшлося, зокрема, про досвід  плідної співпраці кафедри  із Запорізьким  обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України, де інтерни проходять професійний вишкіл під керівництвом досвідчених спеціалістів.

Про те, як організовує  підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю «Стоматологія», а також  готує їх до «КРОК 3. Стоматологія» кафедра стоматології післядипломної освіти, розповіла доцент  Олеся Манухіна. Було також акцентовано на процесі підготовки слухачів на циклах тематичного удосконалення та заходах БПР, йшлося й про плани на 2024 рік та заходи, спрямовані на залучення контингенту.

На завершення засідання директор ННІПО, професор Юрій Рябоконь  розповів про  зміни щодо реєстрації, подання та отримання сертифікатів на заходах БПР.

Розглянули також поточні питання.

6.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar