Допомогу лікарів–інтернів цінують в лікарнях

Допомогу лікарів–інтернів цінують в лікарнях

Лікарі- інтерни, які проходять підготовку в ЗДМФУ, поряд з опануванням теоретичної компоненти,  набувають практичних знань, зокрема, на клінічних базах, якими є провідні заклади охорони здоров’я міста й області. Ось як про їхню допомогу відгукуються керівники цих закладів.

Олексій Кулинич, заступник медичного директора Запорізької обласної клінічної лікарні: «Усі ми, місто і лікарня, перебуваємо у прифронтовій зоні і переживаємо виклики воєнного часу, ці виклики важкі і нестандартні. Працювати доводиться цілодобово, постійно трапляються різні ситуації щодо надання медичної допомоги. Слід висловити велику вдячність лікарям-інтернам, які отримують підготовку у Запорізькому медико-фармацевтичному університеті, за той вклад і допомогу, які вони надають нашому лікарняному закладу – пацієнтам і медичному персоналу».

Ірина Смирнова, директор КНП «Міська лікарня №7»ЗМР: «Внесок лікарів–інтернів в роботу нашого закладу важко переоцінити. Вони працюють пліч-о-пліч з лікарями, разом забезпечують роботу  лікарні 24/7. Лікарі-інтерни демонструють практичні навички не на симуляторах, як в університеті, а в операційних, перев’язочних, і це потужна підтримка. Без інтернів ми б не справились».

Петро Риженко, директор міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги: «Безумовно, допомога лікарів–інтернів є підтримкою будь-якого закладу мережі охорони здоров’я, зокрема, й нашого. У закладі велика кількість госпіталізацій, хворих, які повсякчас потребують надання кваліфікованої допомоги.  Для молодих спеціалістів, які зацікавленні у вдосконаленні та набутті професійних навичок, тут також добра школа і такий досвід їм згодиться».

Ірина Кулєш, директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР: «Не зважаючи на всі складнощі військового часу, лікарі-інтерни продовжують здобувати практичні навички в очному форматі, вдосконалюють свої знання - теоретичні і практичні, - зокрема, і на базі нашої дитячої лікарні. Ми цінуємо їхню допомогу і дякуємо за неї!».

Ірина Віцина, директор КНП «Міська лікарня №6»ЗМР: «На тлі кадрового дефіциту, який сьогодні переживаємо, суттєвою і відчутною є допомога лікарів–інтернів, які проходять підготовку в ЗДМФУ».

Ольга Гордієнко, заступник медичного директора КНП «Міська лікарня №9»ЗМР: «Хочу відзначити, що останнім часом помітно зросла якість підготовки студентів та  лікарів–інтернів, яку вони отримують в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті. Тому, коли вони приходять до нас на практику, дуже допомагають медичному персоналу, особливо під час масових надходжень пацієнтів. Ця допомога свідчить, що колеги вже отримали необхідні знання, працювати з ними приємно».

6.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar