Нові знання для студентів Медичного фахового коледжу

Проектна група освітньо-професійної програми "Фармація"  Медичного фахового коледжу ЗДМФУ, у рамках реалізації заходів профільної циклової комісії,  організувала експертів та представників фармацевтичного бізнесу, відомих практикуючих бізнес-тренерів країни для проведення тренінгового циклу для студентів старшого курсу фармацевтичного відділення.  5 лютого  відбувся перший тренінг циклу «Управління ресурсами» від випускника відділення "Фармація" МФК ЗДМФУ, бренд-менеджера відділу терапевтичних препаратів міжнародної фармацевтичної компанії Богдана Латиша.

Під час тренінгу разом зі студентами спікер розглянув особливості  формування та розвитку фармацевтичного бізнесу, а також поділився особистим досвідом розвитку  кар’єри та  створення власної справи у сфері кардіології. Фахівець наголосив молоді, що фармацевтична справа є сферою діяльності відповідальних, сміливих та порядних людей.

Під час майстер-класу йшлося про максимізацію ефективності ланцюга постачання фармацевтичного товару, забезпечення якості продукції, формування людських, інтелектуальних, виробничих, технологічних ресурсів, шляхи сприяння сталості розвитку. Подібні заходи прямої комунікації зі здобувачами позитивно впливають на підвищення зацікавленості до обраної професії, а також формують  у студентів всебічне сприйняття міждисциплінарних зв'язків.

8.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar