З Днем стоматолога!

З Днем стоматолога!

Сьогодні професійне свято відповідальних за усмішку - Міжнародний день стоматолога. 
Найщиріші вітання нашим співробітникам кафедр III медичного факультету – терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології  і пропедевтичної та хірургічної стоматології, які вже понад 16 років  готують майбутніх спеціалістів. До їх послуг сучасні фантомний та тренінговий центри з найновішими манекенами та відеософтом.
 
Вітання також співробітникам кафедри стоматології післядипломної освіти ННІПО ЗДМФУ, які беруться за найсміливіші проєкти і втілюють їх у життя. А ще – лікують військовослужбовців ЗСУ. 
 
 Вагомі здобутки у розвитку стоматологічної галузі має Університетська клініка ЗДМФУ, у якій створено найсучасніший стоматологічний медичний центр, обладнаний унікальним обладнанням: програмно-апаратим комплексом  Freecorder BlueFox, комп’ютерним томографом експертного класу Асteon X-MIND Trium,  мікроскопом з внурішньоротовою камерою ZEISS EXTARO 300 для ендодонтичного  лікування зубів, пародонтальним зондом Pa-on та іншим.  
 
 Завдяки такій потужній навчально-науковій та практичній базі випускники Запорізького державного медико-фармацевтичного факультету затребувані на ринку праці – їх охоче беруть на роботу провідні стоматологічні центри та клініки.
 
9.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar