Гуртківці обладнали симуляційну операційну з анатомії

Гуртківці обладнали симуляційну операційну з анатомії

Студенти, які бажають поглибити знання з важливої дисципліни -анатомія людини, - відвідують на кафедрі анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії науковий гурток. Підсилює їхню мотивацію до дослідницької роботи  широке застосування освітніх технологічних новинок, а також можливість попрацювати руками – удосконалити практичні навички.

Минулої п"ятниці засідання гуртка клінічної анатомії та оперативної хірургії проводив доцент кафедри Павло Богданов. Охочих займатися завітало дуже багато, усім хотілося познайомитися з нещодавно обладнаною гуртківцями симуляційною операційною. Павло Валерійович зазначив, що така технологія допоможе студентам – медикам зануритися в атмосферу операційної в  реальних умовах. Так, на занятті гуртківці опанувати знання з первинної хірургічної техніки, - обробку рук, підготовку до операції та інші навички, необхідні хірургам. 

Студент Олександр Сахно, який опановує спеціальність «медицина» на другому курсі, розповів, що він з інтересом ознайомився наживо з правилами  стерилізації медичних інструментів, підготовкою медичної сестри, хірургів, асистентів до оперативних втручань.  А також сподобалось відпрацьовувати практичні навички з ушивання ран та в’язання вузлів, - усі ці маніпуляції дистанційно зрозуміти важко. 

12.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar