ЗДМФУ в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти»

ЗДМФУ в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти»

В рамках участі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти», делегація університету побувала у Львові, де 8-9 лютого відбулися управлінські тренінги для пілотних закладів проєкту. Розглядали  надважливу тему - «Стратегічний розвиток медичної освіти».

До участі в тренінгових сесіях були запрошені делегації від ЗДМФУ та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Спікерами тренінгів виступили Матвій Хренов – експерт і співзасновник Українського центру охорони здоров’я - UHC, а також Тетяна Немирович, консультантка з організаційного розвитку і фасилітаторка.

Під час запланованих активностей обговорили поняття “місія”, “візія”, “стратегування” і “стратегії”, виокремили основні стратегічні поняття і методи. Під час практичної частини мали змогу попрацювати над власними проєктами для подальшої реалізації в ЗВО. Крім цього, разом з тренерами обговорювали теорії змін власних проєктів, генерували ланцюжок результатів проєктів і оцінювали їх.

Участь в тренігових активностях дозволить застосувати отримані знання для власних проєктів, ефективно визначати проблеми й шукати до них рішення.

Щиро дякуємо керівникам проєкту, спікерам та всім організаторам за створені умови для комфортної і плідної роботи.

12.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar