Етика й деонтологія медицини  - погляд вчених

Етика й деонтологія медицини - погляд вчених

Сьогодні у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті розпочалася V міжнародна науково-практична конференція «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини» в онлайн-форматі з використанням платформи Microsoft Teams.
 
Впродовж двох днів обговорюватимуть актуальні виклики, які стоять перед медичною освітою та практичною медициною, вчені, що представляють університети Кембріджа, Тюбінгена, Торонто, Каунаса, КНУ ім. Т.Шевченка,  НМУ ім. О.Богомольця, ВНМУ ім. М.Пирогова, НУОЗ ім. П.Шупика, ЗДМФУ, ПДМУ, ХНМУ, ДДМУ, ДНМУ, ОНУ ім. І.Мечникова, ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України» та інші заклади вищої освіти України. 
 
Учасників конференції привітав ректор ЗДМФУ професор Юрій Колесник, проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова, завідувачка кафедри дитячих хвороб професор Людмила Боярська, завідувач кафедри суспільних дисциплін професор Ірина Утюж. 
 
Впродовж пленарного засідання учасники заслухали цікаві доповіді з різних аспектів філософії медицини і здоров’я людини, що викликали жваві дискусії. 
 
Завтра пленарне засідання продовжиться. Також в рамках конференції заплановано провести круглий стіл «Особливості викладання соціогуманітарних та спеціальних дисциплін у медичних університетах України», під час якого учасники з різних закладів вищої медичної освіти представлять своє бачення специфіки підготовки медичних кадрів. 
 
28.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar