Завершилась спеціалізація з гастроентерології

Завершилась спеціалізація з гастроентерології

Іспит по закінченню циклу спеціалізації з гастроентерології відбувся на профільній кафедрі внутрішніх хвороб ННІПО. Майже півроку на циклі  навчалися 14 лікарів із Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської та Донецької областей. 
 
При проведенні спеціалізації був задіяний комплексний міждисциплінарний підхід до навчання з залученням до викладання 15 кафедр ЗДМФУ: внутрішні хвороби ННІПО; інфекційні хвороби; дитячі інфекційні хвороби; внутрішні хвороби 1; пропедевтики внутрішньої медицини; онкології та онкохірургії і променевої діагностики; фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології; хірургії 2; загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти; фтизіатрії і пульмонології; медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії; патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології; анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії; соціальної медицини, громадського здоров’я, медичного та фармацевтичного права; психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології. 
 
Під час навчання, курсанти досконало оволоділи методиками діагностики, лікування, профілактики та реабілітації гастроентерологічних захворювань, ознайомились із практичним застосуванням методики УЗД, ендоскопії та рентгенологічних методів діагностики у гастроентерології. Особлива увага приділялась останнім міжнародним та вітчизняним рекомендаціям із діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань та базувалась на засадах доказової медицини. Крім того, навчальний процес був професійно-орієнтованим із залученням до розбору великої кількості клінічних випадків та багаторівневих ситуаційних завдань.
 
 
 
29.02.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar