Завершення спеціалізації за фахом "Дитяча анестезіологія"

Завершення спеціалізації за фахом "Дитяча анестезіологія"

Вторинна спеціалізація за фахом «Дитяча анестезіологія» щорічно є затребуваною не лише в Запоріжжі, а й у сусідніх областях. Дитячий анестезіолог має широке коло обов’язків, він повинен організувати підготовку до операції та проведення анестезіологічного забезпечення дитині будь-якого віку, провести повний комплекс інтенсивної терапії при важких соматичних захворюваннях та критичних станах у дітей. 
 
На базі курсу дитячої анестезіології кафедри дитячих хвороб Запорізького державного медично-фармацевтичного університету курси вторинної спеціалізації проводяться за змішаною (очно-заочною) формою навчання, що дає змогу отримати нову спеціальність фахівцям з будь-якого куточка країни. Навчання проходить під керівництвом доктора медичних наук, професора Михайла Курочкіна та кандидата медичних наук доцента Анни Давидової.
 
28 лютого 2024 року 10 лікарів-анестезіологів успішно склали іспит за спеціальністю «Дитяча анестезіологія». Іспит проходив очно, включав як теоретичну, так і практичну частини. Вітаємо колег, бажаємо успіхів та задоволення від майбутньої роботи!
 
1.03.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar