Курси підвищення кваліфікації для викладачів ЗНУ

Курси підвищення кваліфікації для викладачів ЗНУ

Зважаючи на багаторічну та плідну співпрацю Запорізького державного медико-фармацевтичного університету та Запорізького національного університету, особливо в галузі підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, наш університет завжди готовий поділитися своїм передовим науковим досвідом і напрацюваннями у сфері охорони здоров’я. 
 
Тому на базі ЗДМФУ з 29 лютого 2024 року стартував новий проєкт з підвищення кваліфікації для викладачів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ за темою: «Нейропсихологічні і соціально-психологічні механізми вищих психічних функцій і поведінки при хімічних адикціях». Тематика курсів надзвичайно актуальна для соціальних педагогів та практичних психологів з огляду на гостроту проблеми збереження психічного здоров’я населення України, особливо у воєнний та післявоєнний період.
 
За підтримки ректорату головний розробник цього проєкту, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології ЗДМФУ Ігор Бєленічев створив навчальний курс, орієнтований якраз на потреби слухачів – усі теми містять не лише медично-фармакологічну складову, але й дані щодо нейропсихологічних та поведінково-соціальних аспектів хімічних залежностей.
 
За технічної та організаційної допомоги ЦДОТЯО та навчально-методичного відділу захід відбуватиметься у онлайн-форматі. Курси включають в себе лекційні заняття з різних аспектів нейропсихофармакології, систему практичних занять і тестування. Лекційний і практичний матеріал у своїй структурі містить аналіз нейропсихологічних та соціально-психологічних особливостей адиктивної поведінки під кутом зору сучасної фармакології, розгляд порушень сну, розладів сенсорних і когнітивно-мнемічних функцій мозку та психо-емоційної поведінки людини внаслідок хімічних адикцій різної природи. За підсумками курсів кафедра фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології готує до видання навчальний посібник відповідної тематики.
 
По завершенні слухачі пройдуть підсумкове контрольне тестування, відтак отримають іменний сертифікат учасника за підписом ректора ЗДМФУ, професора Юрія Колесника. 
 
Немає сумнівів, що отримані під час курсів підвищення кваліфікації знання розширять професійні можливості та компетенції викладачів психології та соціальної педагогіки саме в галузі нейропсихофармакології і стануть у нагоді під час викладання тем, пов’язаних із фаховою соціально-психологічною роботою з особистостями з адикціями.
 
4.03.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar