Розподіл в інтернатуру майбутніх лікарів-лаборантів

Розподіл в інтернатуру майбутніх лікарів-лаборантів

У Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті працювала комісія з розподілу випускників в інтернатуру за головування ректора ЗДМФУ, професора Юрія Колесника. 

Для випускників спеціальності «Технології медичної діагностики і лікування», які навчалися за контрактом упродовж 5,5 років, трапляється унікальний шанс пройти інтернатуру за бюджетні кошти. Така ситуація склалася у зв’язку із складною кадровою ситуацією із забезпеченням центрів контролю і профілактики хвороб  МОЗ  України, які готові навчати своїх потенційних спеціалістів.  

Комісія розподіляла 24 випускників цієї спеціальності, які успішно склали КРОК 2. Дванадцятеро з них побажали навчатися за бюджетом, обравши центри контролю і профілактики ряду міст України, три особи їдуть в Київ, троє залишаються в ДУ «Запорізький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України».

ЗДМФУ отримав 52  бюджетних місця для випускників спеціальності «Технології медичної діагностики і лікування», ними можуть скористатися також випускники з усіх регіонів України і вступити до інтернатури та розпочати навчання вже у квітні цього року.

Спілкування з претендентами відбулося у толерантній доброзичливій атмосфері, професор Юрій Колесник привітав майбутніх лікарів-лаборантів з важливим етапом у їхньому житті, зазначивши, що наш університет завжди готовий створити максимально сприятливі умови для бажаючих навчатися.

У роботі комісії взяли участь головний спеціаліст відділу розвитку медичної освіти Управління медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України Ольга Жмакіна, генеральний директор  ДУ «Запорізький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України» Тарас Тищенко, завідувачка бактеріологічною лабораторією цієї установи Наталія Кряжева.

5.03.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar