Перша міжпредметна олімпіада з фундаментальної медицини!

Перша міжпредметна олімпіада з фундаментальної медицини!

До уваги студентів 1-го, 2-го та 3-го курсу усіх факультетів! На базі Міжкафедрального тренінгового центру 24 квітня о 10.00 відбудеться перша міжпредметна офлайн олімпіада з фундаментальної медицини за наступними дисциплінами: біологія, біохімія, анатомія, фізіологія, гістологія, патоморфологія, патофізіологія, фармакологія.

Завдання різноманітні і потребують не тільки сконцентрованості на вирішенні ситуаційної задачі чи визначення патології на мікропрепараті, але й креативності та розкриття ваших талантів!

Кожна команда буде сформована довільно й матиме рівні умови та можливості для подолання чотирьох основних блоків завдань, серед яких - ребуси та загадки; блок гістології та морфології; блок клінічних кейсів; творчий блок.

Голова оргкомітету олімпіади - ректор Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник. У складі оргкомітету - представники кафедр, які викладають фундаментальні науки з 1 по 3 курс.

Запрошуємо до активної участі!  

За додатковою інформацією  звертатись до координатора, асистентки кафедри патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології Анастасії Кучеренко - shiraeva.a.o@zsmu.edu.ua

20.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar