Засідання ректорату ЗДМФУ

Засідання ректорату ЗДМФУ

За головування ректора ЗДМФУ професора Юрія Колесника відбулося засідання ректорату університету. Одним з пріоритетних питань, винесених на розгляд членів ректорату, стала підготовка до вступної кампанії. Оскільки Міністерство освіти і науки України уже затвердило нові Умови прийому, Приймальна комісія університету вже розробляє на їх основі свої Правила вступу до університету. Юрій Михайлович наголосив на необхідності  про посилення рекламно-іміджевої роботи у соцмережах, агітації у медичних фахових коледжах.

Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова доповіла дані моніторингу у структурі системи якості освіти та поточні питання освітнього процесу, підготовку до ЄДКІ І. На минулому тижні 28 кафедр університету працювали в аудиторному режимі, впродовж тижня прочитано 151 лекцію, на поточний заплановано 190 лекцій.

Директор ННІПО професор Юрій Рябоконь доповів про хід навчального процесу в інституті, заходи безперервного розвитку та про фінансові показники діяльності за перший квартал.

На минулому тижні в університеті відбувся моніторинг уповноваженої особи з прав людини.

Університетська клініка ЗДМФУ виграла черговий тендер на проведення профілактичних оглядів співробітників однієї з потужних організацій Запоріжжя, - про це повідомила директор клініки Еліна Котляревська.

У Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ відбулася атестація викладачів. Впродовж поточного тижня пройдуть конкурси «Кращий за фахом» для студентів відділень фармації та сестринської справи.

Голова профспілкового комітету університету професор Олександр Панасенко доповів про результати планового відвідування гуртожитків членами ректорату.  

1.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar