Про  ментальне здоров’я в реаліях сучасності

Про ментальне здоров’я в реаліях сучасності

Засідання філософського клубу «Логос»  цього разу вже традиційно поєднало творчі колективи двох кафедр: суспільних дисциплін та психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології. Захід готували під загальною темою «Проблеми ментального здоров'я в сучасних умовах деформованої комунікації», яка надихнула на багато питань. Говорили про філософію та психологію любові (Марк Дергозубов), про феномен людської агресії в репрезентації афективної неврології, психоаналізу та філософії (Тетяна Купріянова), про свободу волі з погляду наук про психіку (Григорій Каплаушенко), про цілісність особистості в перспективі юнгіанського вчення (Володимир Малюченко) та про можливості арт-терапії (Богдан Шмалько).

В  засіданні брали участь не тільки студенти ЗДМФУ, але й гості з інших університетів Запоріжжя, а також колишні випускники ЗДМФУ, які продовжують підтримувати добрі традиції розвитку науки в межах наукових гуртків, навіть перебуваючи в лавах ЗСУ.

Тему для обговорення обрано дуже вдало, адже молодь, яка стоїть перед проблемами самоідентичності, усвідомлення свого місця в соціумі,  намагається осягнути істинні та хибні цінності в сучасному світі і потребує таких дискусій.  Натхнені новими ідеями та чудовим спілкуванням, студенти і викладачі вирішили невдовзі зібратися знову й продовжити комунікацію.

1.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar