ННІПО  інтенсивно починає квітень

ННІПО інтенсивно починає квітень

Сьогодні у навчально-науковому інституті післядипломної освіти розпочинається 15 циклів тематичного удосконалення. Лікарів, які обрали для підвищення кваліфікації саме цей період, очікують цікаві теми, що стосуються основ лапароскопії в урологічній практиці, актуальних питань стоматології, діагностики та ведення хворих на туберкульоз, педіатричної практики, діагностики та ведення хворих з вроджених й набутих вад серця та іншої тематики.

«Завершальними днями березня в інституті було підсумовано ряд циклів спеціалізації, - розповів директор навчально – наукового інституту післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь. –  Успішну атестацію пройшли 24 лікарі спеціалізації з лабораторної імунології, 28 – клінічної біохімії. Продемонстрували міцні знання слухачі спеціалізацій з кардіології, трансфузіології, пульмонології, дитячої офтальмології. Після завершення одномісячного стажування зі стоматології добрі результати підтвердили під час атестації  20 слухачів- стоматологів.

Квітень обіцяє бути інтенсивним для тих фахівців практичної охорони здоров’я, які жадають нових практичних  знань, - цього місяця відбудуться чотири тренінги, дві фахові школи, три майстер-класи - з сімейної медицини, педіатрії, хірургії тощо. Свої цікаві теми для навчання знайдуть фармацевти».

1.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar