Розпочато вступну кампанію

Розпочато вступну кампанію

Цьогоріч Запорізький державний медико-фармацевтичний університет вперше взяв участь у профорієнтаційному «Ярмарку професій» у Кривому Розі на Дніпропетровщині. Такий захід привабив ЗДМФУ передусім тому, що кожного року наш університет поповнюють абітурієнти сусідньої області, щоб здобути тут вищу медичну та фармацевтичну освіту. Університет готовий надавати їм широкий спектр освітніх послуг і надалі.

Ярмарок відвідали члени ректорату ЗДМФУ на чолі з ректором, доктором медичних наук, професором Юрієм Колесником. Локація ЗДМФУ викликала неабиякий інтерес. У представників закладів профтехосвіти, передвищої та вищої освіти була можливість ознайомитись з факультетами університету та спеціальностями. Молодь з інтересом цікавилась технологією  віртуальної 3D анатомії, що дає можливість  вивчити будову людського тіла, іншими привабливими сучасними технологіями, які опановує студентство ЗДМФУ. У спілкуванні з представниками закладу вищої медичної освіти відвідувачі ярмарку мали змогу отримати вичерпну інформацію про майбутні професії, а також про їхню затребуваність  після закінчення Запорізького державного медико-фармацевтичного університету на ринку праці.

Спілкування видалось вельми конструктивним. Слід зазначити, що презентації  "Ярмарку професій» у Кривому Розі відбуваються вже третій рік поспіль і здобули величезну популярність серед молоді та їхніх батьків. До честі міської влади, тут вважають, щоб отримати якісну освіту, не обов’язково виїздити  за кордон, той самий зарубіжний досвід навчання можна отримати вдома.

Тож під одним дахом на ярмарку зібрали представників усіх криворізьких вишів та 30 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, були присутні діти внутрішньо переміщених осіб. Вони переглянули навчальні програми, порівняли  пропозиції, щоб зробити свій свідомий вибір.

За шість днів 42 локації  ярмарку відвідали понад 5,5 тисячі школярів Кривого Рогу та Криворізького району.

2.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar