Студентське життя – цікаве й повноцінне

Студентське життя – цікаве й повноцінне

Щоп'ятниці у стінах катедри анатомії людини, топографічної анатомії та оперативної хірургії під керівництвом доцента  Павла  Богданова ми, студенти другого курсу освітньої програми "Медицина", наживо опановуємо складну науку - хірургію. Саме тут шліфуємо навички, що в майбутньому допоможуть нам  рятувати життя людей. Майбутні лікарі в очному форматі вивчають способи хірургічних втручань, вчаться накладати різні види швів на серце, судини, легені, трахею та інші органи.

Нам цікаво приходити на заняття  студентського гуртка,  готуємо доповіді до кожного засідання, і це дає можливість глибоко зануритися у певну тему. Такі заняття надихають, додають щирого прагнення стати справжніми професіоналами своєї справи. Кожне заняття відкриває нові таємниці й дарує безцінний досвід.

В авдиторному форматі вивчаємо не лише анатомію,  активно залучають студентів до офлайн-навчання й інші катедри. Зокрема, надзвичайно корисні і цікаві заняття з біологічної хімії з Євгеном Костянтиновичем Михальченком і заняття з мікробіології, які проводить Олександр Васильович Войтович, де, крім обговорення теорії, другокурсники проводять досліди, що допомагає закріпити теоретичні знання і відпрацювати необхідні практичні навички. Шкода, що ми живемо в тяжкі воєнні часи, коли не в усіх є змога відвідувати такі заняття в авдиторному форматі.

Наше студентське життя не обмежується лише навчанням. В університеті студенти спілкуються між собою, з викладачами  не тільки про науки. Зустрічі на заняттях, екскурсіях і студентських гуртках сприяють знайомству  в неформальній обстановці, де можна поділитися своїми інтересами, захопленнями, досягненнями. Разом із заступницею декана І медичного факультету Оленою Зенонівною Іванченко збагачуємо свій духовний світ- відвідали філармонію та насолодилися виступом симфонічного оркестру.

Життя продовжується навіть попри війну. Ми мріємо про якнайшвидшу Перемогу, плануємо майбутнє, в якому ми, сьогоднішні студенти, будемо справжніми професіоналами!   

Вадим Крутенко, студент 2 курсу І медичного факультету

2.04.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar