Приймальна комісія проводить реєстрацію на ЄВІ

Приймальна комісія проводить реєстрацію на ЄВІ

Вступна кампанія – 2024 року стосується не лише випускників шкіл, які обирають професію і заклад, де її здобудуть. Велика когорта здобувачів вищої освіти, подолавши певний етап, продовжує своє навчання. Передусім, це стосується здобувачів, які навчаються за спеціальностями, що передбачають ступеневу форму здобуття освіти. Розповідає відповідальний секретар Приймальної комісії ЗДМФУ професор Віра Одинцова:
 
- З 7 травня розпочалася реєстрація здобувачів освіти, які бажають продовжити навчання на наступному рівні, на єдиний вступний іспит. Ми допомагаємо реєструватися здобувачам, які отримали бакалаврський рівень за спеціальностями «Технології медичної діагностики та лікування» (ОПП Лабдіагностика) та «Терапія і реабілітація» (ОПП Фізтерапія), для вступу в магістратуру. А також реєструємо вступників, які вирішили продовжити навчання на третьому, освітньо-науковому рівні, для вступу в аспірантуру.
 
Реєстрація, яку проводить Приймальна комісія ЗДМФУ, триватиме до 29 травня, далі ми передаємо усі дані в Український центр оцінювання якості освіти. Запрошуємо усіх зацікавлених звернутися до Приймальної комісії за додатковою інформацією, роз’ясненням і допомогою у реєстрації.
 
9.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar