Вибори до органів студентського самоврядування

Вибори до органів студентського самоврядування

Студентство університету дружно проголосувало за новий склад Студентської ради. Процес відбувався гласно, уся інформація про претендентів була доступною для широкого загалу як на ресурсах Студентської ради, так і на офіційному сайті ЗДМФУ. Виборча комісія за допомогою автоматизованої програми опрацювала результати онлайн-голосування.
 
Сьогодні у змішаному форматі відбулося перше засідання новообраної Студентської ради, на якому й були оголошені результати голосування. Далі члени новообраної Студради прямим відкритим голосуванням головою студентської ради ЗДМФУ обрали Миколу Тимофіїва, студента 5 курсу І медичного факультету.
 
Також було обрано заступників голови, секретаря, голів секторів та їхніх заступників. Студентська рада у новому складі готова до виконання обов’язків. 
 
Ректор Запорізького державного медико-фармацевтичного університету професор Юрій Колесник привітав новообраний студентський актив, наголосив, що робота в Студентському самоврядуванні дає неоціненний життєвий досвіт, водночас, накладає велику відповідальність. Ректорат розраховує на активну підтримку студентства при проведенні вступної кампанії, в інших заходах, що проводяться в університеті. 
 
 
10.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar