Поєднання теорії і практики гарантує якість знань

Поєднання теорії і практики гарантує якість знань

Очну частину інтернатури лікарі-інтерни, які навчаються за спеціальністю «дерматологія» проходять на базі Університетської клініки ЗДМФУ та Навчально-лікувально-наукового тренінгового центру, що забезпечує високий рівень відпрацювання практичних навичок. 
 
Завідувачка кафедри дерматовенерології та естетичної медицини професор Галина Макуріна проводить заняття у комбінованому форматі:
- Поєднуємо консультативний прийом хворих, які приходять до мене на прийом, а після цього клінічний огляд хворих у відділенні стаціонару.  Потім у нас іде підготовка до КРОК 3, тому що ми перший раз у цьому році будемо писати КРОК саме з нашої дисципліни. 
 
Ми повністю зараз повторюємо весь матеріал, і готуємось до іспиту. Розбираємо особливості діагностики та лікування наших колег в Україні, клінічні настанови наших закордонних колег, все це порівнюємо, поєднуємо, для того, щоб ми могли бути готовими до тестів, які базуються на клінічних настановах як європейських, світових, так і особливостях в Україні призначення тих чи інших препаратів. Тобто, заняття різнопланові: поєднання огляду пацієнтів і теорії. 
 
Також відділенні інтерни опановують проведення дерматоскопії, це сучасна методика діагностики, якою лікарі повинні володіти, і вона введена в ОСКІ.
 
13.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar