Оновлено раду роботодавців стоматологічного профілю

Оновлено раду роботодавців стоматологічного профілю

Відбулося перше у цьому році засідання ради роботодавців ІІІ медичного факультету за фахом «Стоматологія» в оновленому складі. Таке оновлення із залученням стейкхолдерів  з інших регіонів продиктоване велінням часу.

Засідання пройшло за головування професора Аліни Демченко – заступника директора Університетської клініки з методичної роботи.  У засіданні взяли участь завідувач кафедри  хірургічної та пропедевтичної стоматології  доцент Сергій Чертов, декан ІІІ медичного факультету професор Максим Шишкін, гарант освітньо – наукової  програми «Стоматологія» професор Олександр Возний, гарант освітньо – професійної програми «Стоматологія» другого магістерського рівня доцент Оксана Кокарь,  медичний директор КНП «Стоматологічна поліклініка №1» м. Запоріжжя Арсен Малицький та його заступник з організаційно-методичної роботи Ольга Бригадир, медичний директор КНП «Міська стоматологічна поліклініка м. Херсон Андрій Олянішин, директор ПП «Стоматологічний цент «Металокераміка» Микола Березій, директор  медичного центру «Медтехніка» м. Запоріжжя. Світлана Рудник.

За словами професора Олександра Возного, з огляду на необхідність поліпшення співпраці із закладами мережі практичної охорони здоров’я, на засіданні підкреслювалась важливість вдосконалення освітньо професійних програм та освітньо-наукової програми. Зокрема, йдеться про ширше залучення стейкхолдерів  з інших регіонів, провідних приватних клінік, представника медичного центру «Медтехніка», - у цьому контексті було запропоновано затвердити раду роботодавців у новому складі.

Порушувалися питання навчально-методичного та наукового супроводу підготовки фахівців  стоматологічного профілю. Було запропоновано  роботодавцям надати свої пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійних та наукових програм. Від професіоналів  галузі очікується активніша участь у проведенні майстер–класів для молодих лікарів. Планується також розширення мережі клінічних баз, покращення їх матеріально–технічного стану. Представники Херсона запропонували розширити ліцензійний обсяг підготовки аспірантів стоматологічного профілю, - у їхньому місті бракує фахівців з науковим ступенем.

Отримані пропозиції будуть сформовані у блоки,  що дасть можливість плідно працювати над удосконаленням навчального процесу на етапах додипломної, післядипломної освіти та аспірантів.

13.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar