Весняні методичні читання у Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ

У Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету ініційовано проведення весняних методичних читань.

Читання мають сприяти систематизації інформації щодо розроблення й оформлення навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін, що позитивно вплине на  якість освітньої діяльності, підвищення ефективності організації роботи здобувачів фахової передвищої освіти.

Багато цікавої і корисної інформації почерпнуть молоді викладачі. Комплексно  представлені загальні відомості про склад, структуру, зміст і форми навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін, зокрема, вимоги до оформлення методичних розробок до лекцій з навчальної дисципліни; методичних розробок до практичних/семінарських/лабораторних занять з навчальної дисципліни; методичних розробок до самостійної роботи здобувачів. Широко представлено зразки для самостійного опрацювання:  підручники та навчальні посібники, а також авторські матеріали, розроблені викладачем -  конспекти лекцій; методичні вказівки та рекомендації; індивідуальні завдання; збірники ситуаційних завдань (кейсів). Наведено  приклади розв’язування типових задач або виконання типових завдань; мультимедійні презентації; ілюстративні матеріали; каталоги ресурсів тощо.

Організатори читань  запрошують усіх зацікавлених осіб  ознайомитись з матеріалами читань в офіційному телеграм-каналі Школи становлення викладача Медичного фахового коледжу Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

13.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar