Готуємось  до завершення весняного семестру

Готуємось до завершення весняного семестру

Наступного тижня розпочнеться травневий етап проведення заходів внутрішньої системи якості ЗДМФУ на виконання наказу ЗДМФУ №113 від 12.03.2024 «Про виконання заходів підготовки до складання ЄДКІ, етап І у весняному семестрі 2023-2024 н.р.» з моніторингу готовності здобувачів до складання ліцензійних іспитів Крок 1.

Тестування для здобувачів освіти усіх спеціальностей відбудуться згідно із затвердженим розкладом, на платформі MS Teams. Додатково на кафедрах проводиться ряд заходів, які включали додаткові заняття для підготовки до складання ЄДКІ, роботу з потенційними групами ризику з кожної навчальної дисципліни, актуалізацію та доповнення навчальних матеріалів для підготовки до іспитів. Таким чином, планомірна напружена та відповідальна підготовка сприяє покращенню власних знань та є запорукою успішного складання компонентів ЄДКІ.

Триває активна підготовка до  завершення весняного семестру та проведення заходів контролю академічної успішності. Відповідно до наказу № 145 від 10.04.2024 р., усіма кафедрами підготовлено, затверджено у відповідному порядку та надано до Центру дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти тестові бази питань з навчальних дисциплін. На електронних ресурсах університету розміщено затверджений розклад екзаменаційної сесії та матеріали для підготовки здобувачів освіти з кожної навчальної дисципліни.

Підчас літньої екзаменаційної сесії в університеті усі іспити матимуть триєдину структуру: тестову частину для всього потоку студентів, практично-орієнтоване завдання та усну співбесіду із екзаменаційною комісією навчальної дисципліни в синхронному режимі з використанням можливостей платформи MS Teams, з дотриманням чинної нормативної бази з організації освітнього процесу та дотриманням відповідних безпекових вимог. Така уніфікована загальноуніверситетська модель дозволяє всебічно й об’єктивно оцінити рівень знань здобувачів. Загалом, згідно із розкладом, відбудеться 103 тестування та 581 усний іспит із 42 навчальних дисциплін, до проведення яких залучено 35 кафедр університету.

Вадим Дмитрієв,

керівник Центру дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти ЗДМФУ, кандидат технічних наук

14.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar