Майбутні фізичні терапевти відпрацьовують практичні навички

Майбутні фізичні терапевти відпрацьовують практичні навички

Одним з найважливіших напрямків професійного навчання майбутніх фахівців з фізичної реабілітації Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті  є цілеспрямоване формування та відпрацювання здобувачами саме практичних навичок на заняттях з викладачами кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я у тренінгових центрах університету та обладнаних аудиторіях кафедри.

На минулому тижні студенти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти під керівництвом доцента кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Ірини Шаповалової відпрацьовували практичні навички з дисципліни  «Методика та техніка класичного масажу.» Заняття було присвячене темі  «методика та техніка класичного масажу верхніх кінцівок».  На практичному занятті здобувачі освіти вивчили фізіологічний вплив масажу верхніх кінцівок,  теоретичні основи виконання прийомів масажу.   Відпрацювали практичні навички основних та додаткових прийомів масажу верхніх кінцівок на пацієнтах.

Заняття з дисципліни «Технічні засоби в реабілітації» для здобувачів 3 курсу провела доцента кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Дар’я Ванюк. На занятті за темою «Протезні і спеціалізовані технічні засоби для осіб з інвалідністю» здобувачі ознайомилися з ортопедичними модульними компонентами протезування верхніх і нижніх кінцівок, оволоділи знаннями і уміннями,  для допомоги у підборі і подальшого скерування та супроводження пацієнта до отримання протезного засобу. Практичне заняття було спрямоване на розвиток навичок співпраці з пацієнтами, а також формування в студентів емпатії та професійної етики в роботі з людьми з інвалідністю.

 

15.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar