Новітні комп’ютерні технології – працівникам ЗДМФУ

Новітні комп’ютерні технології – працівникам ЗДМФУ

Цього тижня у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті завершують свою роботу два чергові курси тематичного удосконалення «Стандарт комп’ютерної грамотності для викладача у середовищі Windows 11 та Windows 365 із новими функціями версії 2024 р.» та «Організація навчального процесу на базі хмарних сервісів Microsoft 365 та MS Teams для дистанційної та змішаної форми навчання з новими функціями версії 2024 р.». Навчання  ініційоване ректоратом та проведене завідувачем кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій, професором Олексієм Рижовим.

Упродовж  двох тижнів усі зацікавлені мали змогу обрати той курс, який найбільше відповідає їхнім уподобанням і потребам, адже тематика запропонованих курсів покращення володіння цифровими технологіями сучасності цьогоріч дуже широка, а зручний графік занять дав змогу відвідувати не один захід, а декілька.

У цікавій і доступній формі співробітникам нашого університету розкриваються секрети оволодіння сучасними комп’ютерними технологіями як на рівні стандарту користувача, так і покликані допомогти краще опанувати тонкощі роботи в MS Teams, що є головним освітнім середовищем для змішаної форми навчання у ЗДМФУ. Професор Олексій Рижов додавав до своїх занять різноманітні інтерактивні методики, підтримував діалогічну форму спілкування з аудиторією, запрошував до участі викладачів  для обміну практичним досвідом впровадження новітніх комп’ютерних технологій до навчального процесу. Тому ці курси традиційно користуються попитом серед працівників Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

Приємна новина: одразу ж після завершення цих двох заходів тематичних удосконалень, 17 травня стартують ще одні курси цього напрямку – «Організація дистанційного навчання на платформі edX. Розробка та супровід онлайн-курсів». Цей вишкіл  покликаний допомогти науково-педагогічним працівникам ЗДМФУ поліпшити якість своєї роботи зі створення та ведення онлайн-курсів, що допомагають організовувати самостійну роботу здобувачів, а також  забезпечують їхнє право на індивідуальну траєкторію навчання через вибір окремих дисциплін самостійно.

Юрій Ганошенко,

керівник навчально – методичного відділу ЗДМФУ, доцент

15.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar