ЗДМФУ на спеціалізованій виставці «Абітурієнт -2024»

ЗДМФУ на спеціалізованій виставці «Абітурієнт -2024»

На спеціалізованій виставці «Абітурієнт -2024», котру організував Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, гідно представлено експозицію Запорізького державного медико–фармацевтичного  університету. До участі в такому поважному профорієнтаційному заході обласного масштабу добре підготувалася команда приймальної комісії університету.

Локація ЗДМФУ у палаці культури «Титан», де відбувалася виставка,  приваблює не лише зовнішнім оформленням, вона цікава змістовим наповненням, інформативним матеріалом про широкий спектр освітніх послуг. А також кількома «родзинками», як от наприклад, школярі, котрі цікавилися медичними спеціальностями, могли за допомогою комп’ютера із завантаженою спеціальною програмою ознайомитись з  анатомічним столом Anatomage – унікальною технологією, котрою послуговуються студенти університету при вивченні анатомії людини.  Звісно, у старшокласників, яких організовано доправили на виставку, розбігалися від здивування очі.

«Ми презентуємо наш заклад вищої медичної освіти великою кількістю рекламної продукції, банерами, різноманітними лотереями, які будемо розігрувати для вступників, -  зазначила відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМФУ професор Віра Одинцова. - Це, так би мовити, зовнішня сторона профорієнтаційної кампанії. Важливою складовою цього заходу є нагода привернути увагу молоді до вигоди залишатися вдома, у Запорізькому краї, де, попри складнощі воєнного часу, можна отримати гарну професію, визначити свою життєву дорогу. Війни закінчуються, а життя продовжується, і важливо займатися висококваліфікованою справою.

Отримати саме такий фах дає можливість наш університет, який справді є кращим, елітним  закладом вищої медичної освіти. Сьогодні розповідаємо вступникам про спеціальності, які вони можуть здобути, а також про особливості вступу цього року. Зокрема, не секрет, що до вступу на спеціальності «медицина», «педіатрія», «стоматологія», «фармація»  підвищені вимоги – не менше 150 конкурсних балів. Але особливістю вступу в нашому місті є можливість використати регіональний коефіцієнт і додати  бали до бажаних 150, щоб здобути, зокрема, і  місця державного замовлення. Бюджетні місця передбачені на такі спеціальності, як «медицина» - на базі як загальної середньої освіти, так і на основі фаху молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста. Також є бюджетні місця на спеціальності -  «педіатрія», «стоматологія», «фізична терапія, ерготерапія»- бакалаврський рівень, на спеціальність «фізична терапія» магістерського рівня. Можна вивчати коштом бюджету і фармацію. Тобто, університет пропонує і створює всі умови молоді для того, щоб вона залишалася у Запоріжжі, навчалася справі, яка і в повоєнні, й у всі часи є затребуваною і важливою для суспільства.  

Важливо, що ми можемо продемонструвати на цій виставці технічні можливості нашого університету. Випускники шкіл можуть власноруч протестувати технології світових брендів, які нині доступні кожному нашому студенту. Це зацікавило частину відвідувачів, ми раді зустріти  їх у стінах нашого університету».

Віра Миколаївна вважає, що освітянська виставка для багатьох школярів є важливою, першим знайомством з професією, адже зовсім скоро їм остаточно визначатися у виборі. ЗДМФУ завжди відкритий для спілкування з майбутніми вступниками, особливо з тих питань, які наразі їх цікавлять. Університет ніколи не обмежується одноразовими профорієнтаційними заходами, вони тривають упродовж всього навчального року. 

Команда приймальної комісії мобільна і працює на перспективу. Іще з минулого року традиційними стали екскурсії школярів в університет в Музей Анатомії, Міжкафедральний тренінговий центр, де учні також мали можливість отримати навички з надання першої домедичної допомоги. Свою добру місію знайомства випускників шкіл з університетом відіграють традиційні дні відкритих дверей, онлайн зустрічі з випускниками: під егідою міської влади, День відкритих дверей з випускниками коледжів, в якому взяли участь понад 25 фахових медичних коледжів тощо.

Найближчим часом, 29, 30 травня і 4 червня  в ЗДМФУ готується проведення офлайн Днів відкритих дверей за спеціальностями, про ці заходи можна детально дізнатися на сайті університету.

15.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar