Атестація аспірантів і докторантів

Атестація аспірантів і докторантів

З 14 по 16 травня у ЗДМФУ відбувається річна  атестація аспірантів та докторантів стосовно  виконання ними планів наукових досліджень і готовності до захисту дисертацій.

Учора атестаційна комісія заслуховувала науковців спеціальності «офтальмологія», сьогодні атестацію проходять  28 докторантів,  а також 127 аспірантів, здобувачів PhD з медицини, фармації, стоматології, педіатрії.

За словами голови атестаційної комісії, проректора з наукової роботи ЗДМФУ, який курує підготовку дисертантів, доктора медичних наук, професора Валерія Туманського, атестація проходить згідно з наказом ректора університету, в офлайн-форматі,  у присутності дисертантів і наукових керівників.

«В університеті  з січня до серпня поточного року буде захищено 22 дисертації доктора філософії, - констатує Валерій Олексійович. -  Іще три претенденти почали процедуру  і захищатимуть дисертації на здобуття звання доктора філософії наприкінці серпня – початку вересня. Це хороші результати.

Атестація проходить з метою визначення  стану і термінів  виконання дисертантами наукових досліджень на даному етапі.  Атестаційна комісія, проаналізувавши  конкретні досягнення кожного претендента  індивідуально,  надає рекомендації стосовно оптимізації термінів захисту,  визначається  обсяг матеріалу, який  належить опрацювати кожному до завершення аспірантури чи докторантури.

Під час атестації   здобувачі наукових ступенів знайомляться з останніми змінами стосовно процедури захисту, змінами в підготовці публікацій та структури дисертацій, отримують  вичерпні відповіді на свої запитання

15.05.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar