Новини Медичного фахового коледжу ЗДМФУ

Новини Медичного фахового коледжу ЗДМФУ

У Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету відбувся День відкритих дверей. Захід було організовано в два етапи: офлайн зустріч у коледжі для вступників та всіх зацікавлених, а також онлайн трансляція з YouTube - сторінки закладу.

Вперше за останні кілька років   коледж  наживо відчинив  двері для вступників та їхніх родин. Директор коледжу Ольга Кілєєва розповіла присутнім про особливості  навчання, зокрема, йшлося про те, що у поточному році освітній процес  здійснюється у змішаному форматі з урахуванням безпекових заходів, у навчальному корпусі облаштовано захисне укриття. Вступників ознайомили із умовами вступу цьогоріч до закладу, термінами  кампанії.

Студенти  різних курсів презентували цікавий інтерактив про особливості навчання в коледжі, студентське самоврядування, наукову роботу, розповіли, чим живе студентство сьогодні. Майбутні вступники могли навіч побачити практичні навички  з клінічних дисциплін. Гостям провели ознайомчу екскурсію кабінетами, влаштували індивідуальні  консультації представників приймальної комісії.

                                                                     ***

Традиційний тематичний захід - свято "Прощання з Анатомією" разом зі своїм викладачем Ольгою Складанною організували студенти другого курсу відділення "Сестринська справа" за підсумками вивчення дисципліни "Анатомія та основи фізіології". Цю чудову традицію  урочистого завершення вивчення курсу "Анатомії людини"  зберігає циклова комісія професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа" коледжу, вшановуючи пам’ять   яскравої особистості, талановитого науковця,  професора Миколи  Волошина, який тривалий час очолював кафедру анатомії  людини, топографічної анатомії та оперативної хірургіїї ЗДМУ. Учні Миколи Анатолійовича навчають анатомії нові покоління студентства.

Хоча вже декілька років захід відбувається в онлайн форматі, це не знижує планку емоційності. Цього разу студенти організували  дві команди, очолювані Єгором Кузьменком та Марією Баранець. У журі – голови та члени циклових комісій. Захід проходив у декілька напружених етапів:  "Бліц", "Точно в ціль", "Вгадай орган", "Конкурс капітанів". Усі учасники були дуже активними, у підсумку перемогу отримала команда на чолі з Єгором Кузьменком. Тематичний захід "Прощання з анатомією" вже став обов'язковою складовою вивчення курсу, здобувачі освіти дуже позитивно сприймають подібний формат підсумкового заняття, проявляють активність  та із задоволенням демонструють набуті знання.

6.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar