Нові можливості від Балтійської університетської програми

Нові можливості від Балтійської університетської програми
Нещодавно Запорізький державний медико-фармацевтичний університет став учасником Балтійської університетської програми (The Baltic University Programme) за підримки Уппсальського університету в Швеції. Це відкриває нові можливості для університетського міжнародного співробітництва та наукових досліджень.
 
Балтійська університетська програма є однією з найбільших університетських співпраць у світі, з понад 100 університетами-учасниками в Балтійському регіоні, що співпрацюють у галузі освіти та досліджень сталого розвитку й демократії.
 
Участь у Програмі надасть студентам та викладачам ЗДМФУ доступ до широкого спектру міжнародних освітніх програм, конференцій, семінарів та наукових проєктів. Це також сприятиме підвищенню академічного рівня та розвитку нових компетентностей у галузі сталого розвитку, охорони здоров'я та біомедицини.
 
Першим заходом для студентів, до якого надійшло запрошення, є буткемп «Science and Innovations for Ukraine’s Reconstruction», що проводиться в межах міжнародного проєкту «Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities (RESCUU)» за фінансової підтримки Шведського інституту (подробиці у доданих файлах).
 
Координатором Програми у ЗДМФУ є професор кафедри іноземних мов Алла Куліченко, 0965621416, alla.kulichenko@gmail.com
 
7.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar