У випускників – іноземців триває Атестація

У випускників – іноземців триває Атестація

Триває підсумкова Атестація іноземних студентів 6 курсу, які на ІІ міжнародному факультеті вивчають медицину. Загалом мають скласти іспити з  п’ять дисциплін – внутрішні хвороби, хірургічні хвороби, акушерство і гінекологію, дитячі хвороби, загальну гігієну. При цьому студенти проходять  12 станцій.

З більшою частиною іспитів уже впоралися, сьогодні поважна комісія із професорів і доцентів кафедри акушерства і гінекології та кафедр педіатричного профілю перевіряють компетентності випускників із цих напрямків медицини. Очолює атестаційну комісію завідувач кафедри внутрішніх хвороб 3, доктор медичних наук професор Сергій Доценко.

За словами голови комісії, процес триває злагоджено і чітко. Студенти підготовлені, добре опанували такий формат проведення Атестації,   сумлінно виконують багаторівневі стандартизовані завдання, демонструють  розгляди клінічних випадків. Напередодні для них було проведено консультації, викладачі ознайомили здобувачів освіти зі структурою іспиту, прикладами схожих  задач, відповідали на всі запитання.

 У перелік станцій також входить технологія  Body Interact, за допомогою якої екзаменатори перевіряють виконання  практичних навичок з усіх клінічних дисциплін.

7.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar