Майстер–клас з УЗД для лікарів-практиків

Майстер–клас з УЗД для лікарів-практиків

У  навчально–науковому медичному центрі  "Університетська клініка" Запорізького державного медико-фармацевтичного університету  у форматі офіційного заходу безперервного професійного розвитку відбувся одноденний очний майстер-клас "УЗД брахіоцефальних судин для початківців". Для лікарів практичної мережі охорони здоров’я його провів  куратор служби ультразвукової діагностики, лікар УЗД вищої категорії, професор, доктор медичних наук, сертифікований експерт Європейської Асоціації кардіоваскулярної візуалізації з ехокардіографії, посол України в Європейській асоціації кардіоваскулярної візуалізації Михайло Колесник.

«Основною темою заходу було опрацювання фокусованого протоколу на скринінг атеросклерозу сонних артерій. Це швидкий, доказовий та клінічно значущий діагностичний тест, яким можна достатньо швидко опанувати, - прокоментував Михайло Юрійович. – Слухачам було цікаво. Розглядали, зокрема, особливості нової американської  системи градації атеросклеротичних бляшок; критерії "вразливих" атеросклеротичних бляшок; методи розрахунку стенозів сонних артерій: порівняльний аналіз, переваги та недоліки».

Учасники майстер-класу могли власноруч під керівництвом професора опанувати методику УЗД сонних артерій в нормі та на реальних пацієнтах.

10.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar