Атестація бакалаврів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

Атестація бакалаврів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

Сьогодні розпочався другий етап підсумкової Атестації випускників бакалаврів ІІІ медичного факультету за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» - об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСПІ).

За словами заступника декана ІІІ медичного факультету доцента Дар’ї Ванюк, іспит проходить у науково-тренінговому центрі кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров"я, де розгорнуто 12 станцій із чотирьох клінічних дисциплін: травматології та ортопедії, основ фізтерапії, ерготерапії, неврології та основ кардіології і пульмонології. Екзамен триватиме за графіком, перевіряють якість підготовки здобувачів члени Атестаційної комісії у складі професорів і доцентів відповідних кафедр. Очолює комісію  доктор медичних наук, професор Євген Михалюк.

Процес налагоджено, студенти, які на початку іспиту хвилювалися, справилися з емоціями і демонструють гарний рівень підготовки. Спілкування в усному форматі з членами комісії проходить доброзичливо, професійно. Викладачі кафедр, які  працювали зі здобувачами, доклали багато зусиль, щоб якісно упродовж чотирьох років  підготувати спеціалістів на високому рівні, адже суспільство чекає від них високої віддачі».

10.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar