Триває захист магістерських робіт

Триває захист магістерських робіт

Приступили до  третього етапу підсумкової Атестації - захисту магістерських робіт вітчизняні здобувачі освіти, котрі на І фармацевтичному  факультеті завершують опановувати фармацію за освітньою програмою «Фармація».  Свої дослідження захищатимуть 80 випускників, захист триватиме до 19 червня.

Атестаційну комісію очолює доктор фармацевтичних наук, завідувач кафедри фізколоїдної хімії професор Андрій Каплаушенко.

«Слід зазначити, що захисту вітчизняних випускників передувала така ж процедура у випускників ІІ міжнародного факультету, - розповів Андрій Григорович. - Враження позитивні, усі 40 студентів-іноземців, які навчалися українською мовою, продемонстрували гарну самостійну роботу над обраними темами, захищали їх теж українською. Захист відбувався у дистанційному форматі. Здобувачі вчасно підготували магістерські дослідження, надали до екзаменаційної комісії, всі роботи були перевірені рецензентами, пройшли  двоетапну перевірку на плагіат.

Вчора відбувся перший день захисту магістерських робіт вітчизняними студентами, він свідчить про те, що наші здобувачі також успішно справляться з цим етапом підсумкової Атестації.  Теми для досліджень випускники обирали актуальні й сучасні, працювали на кафедрах, попри воєнний стан.  Наприклад, членам комісії було приємно ознайомитись з дослідженням випускниці І фармацевтичного факультету Тетяни Суліми, яка працювала під керівництвом доцента кафедри фармакогнозії, фармакології і ботаніки Анни Кініченко. Студентка самостійно заготовляла лікарську сировину, досліджувала її і підготувала серйозне наукове дослідження. Радіємо такому науковому пошуку наших магістрів».

«У нашому університеті захист випускниками магістерських робіт практикується вже третій рік поспіль, - прокоментував декан І фармацевтичного факультету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Олександр Кремзер. – І ми спостерігаємо дедалі серйозніше ставлення здобувачів до виконання робіт. У Європі, до речі, магістерські дослідження є обов’язковою умовою фахівців такої категорії, так що рівень наших магістрів цілком відповідає європейському. Захист відбувається у доброзичливій атмосфері, цінним є наше спілкування зі студентами. До процесу захисту залучені провідні спеціалісти деканату, кафедр фармацевтичного напрямку, представники практичної фармації, так що для здобувачів це є також гарною мотивацією якомога достойніше представити свою працю».

11.06.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar