Про початок нового навчального року інформація від МОЗ України

Про початок нового навчального року інформація від МОЗ України

Навчальний рік 2024-2025 у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті розпочнеться з 1 вересня 2024 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Ради ректорів МОЗ України, яке відбулося 24.06.2024 року.

Зважаючи на гостру ситуацію в енергетичній сфері, що склалася через удари рф по критичній інфраструктурі, важливо знайти рішення, які б враховували ці фактори та водночас забезпечували належну якість освітнього процесу. Тому, з метою оптимізації освітнього процесу, планується ущільнення графіку навчання, подовження зимових канікул, подовження освітнього процесу до кінця липня 2025 року, використання суботніх днів як робочих (за потреби).

Заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, не лише здійснюють теоретичну підготовку здобувачів освіти, але й забезпечують опанування ними практичних (клінічних) навичок на базі медичних закладів, які, як і вся країна, наразі працюють в складних енергетичних умовах. Оптимізація освітніх програм дозволить зменшити кількість навчальних днів у зимовий період, а отже і зменшить навантаження на енергетичну систему.

Наразі розглядається проведення освітнього процесу як в традиційному (аудиторному), так і  змішаному (аудиторно-дистанційному) форматах. Це дозволить не переривати навчання в умовах енергетичної нестабільності.

Рішення щодо формату навчання будуть прийматися з урахуванням енергозабезпечення та поточної ситуації в країні.

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, як і інші заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, підготовлений до проходження нового осінньо-зимового періоду з урахуванням можливостей гнучкого графіку освітнього процесу та залучення альтернативних джерел енергії.

1.08.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar