Лікарі – інтерни завершили професійну підготовку

Лікарі – інтерни завершили професійну підготовку

Завершилась підсумкова Атестація лікарів-інтернів медичних спеціальностей. Коментує подію директор навчально – наукового інституту післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь.

«Це подія для нашого інституту, здобувачів освіти цієї категорії, які  з гарними результатами пройшли Атестацію. На завершальному етапі упродовж тижня за алгоритмом ОСКІ складали практичні навички лікарі спеціальностей:  акушерство і гінекологія, медицина невідкладних станів, ортопедія і травматологія, інфекційні хвороби, епідеміологія, хірургія, педіатрія, дитяча хірургія, неврологія.

Після другого, практичного етапу Атестації на всіх кафедрах відбулися співбесіди. Атестаційні комісії під головуванням завідувачів кафедр, провідних професорів оцінювали готовність лікарів–інтернів до самостійної професійної роботи за такими важливими критеріями, як клінічні навички, комунікативні навички, уміння працювати в команді, дотримуватись професійної етики, бажання розвиватися і здобувати в майбутньому нові знання з обраних спеціальностей. Під час співбесід, окрім з’ясування теоретичних питань, здобувачі розв’язували ситуаційні задачі.

Прикметно, що на окремих кафедрах, як от на кафедрі терапії і  кардіології, кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та променевої терапії інтерни оглядали хворих, коментували перебіг обстежень та лікування. Цікаво  відбувся завершальний етап випускних іспитів лікарів-інтернів за спеціальністю "Епідеміологія" на кафедрі загальної гігієни, медичної екології та профілактичної медицини, якою завідує доцент Анатолій Севальнєв. Сюди на Атестацію в якості членів Атестаційної комісії завітали керівники ДУ "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", які вели з інтернами професійну розмову, як з колегами, адже частина здобувачів отримують там робочі місця.

Цього року університет випускає 22 інтернів-хірургів, попитом користується фах ортопедів– ревматологів - їх 24, приступають до роботи 18 неврологів. Загалом сертифікати отримують 294 лікаря–інтерна, які опанували медицину, педіатрію, стоматологію, лабораторну діагностику. Цьогоріч успішно завершили навчання  також 243 інтерни фармацевтичного спрямування. Усі інтерни дякували своїм наставникам за науку, не прощалися з кафедрами, де їх навчали, адже у майбутньому вони не раз прийдуть сюди підвищувати свою професійну кваліфікацію».

2.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar