Почалася реєстрація електронних кабінетів вступника

Почалася реєстрація електронних кабінетів вступника

У Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті, як і у всій країні, дано старт вступній кампанії: розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступника.

У навчальному корпусі №2, де розміщена приймальна комісія, відкрився консультаційний центр на допомогу абітурієнтам. Кваліфіковані співробітники будь-якої миті готові допомогти всім, хто не може самотужки впоратися з реєстрацією. Так відбувається щороку, Запорізький державний медико–фармацевтичний університет очікує і радо зустрічає вмотивовану молодь, яка прагне здобути вищу освіту і готова пройти випробування на шляху до неї.

«Ми констатуємо початок вступної кампанії, - зазначила відповідальний секретар приймальної комісії, доктор фармацевтичних наук, професор Віра Одинцова. – Це означає, що з 1 липня майбутні вступники мають право створити електронні кабінети, через які, починаючи з 19 липня,  можуть подати електронну заяву на вступ. В нашому Медичному фаховому коледжі сьогодні вступники почали подавати заяви на підготовку фахового молодшого бакалавра за спеціальностями «Медсестринство» і «Фармація».

Зранку до нас вже приходять майбутні вступники, їх цікавить порядок завантаження необхідних документів, послідовність кроків до омріяного студентства, отримують відповіді на свої запитання в консультативному центрі. У електронних кабінетах  кожен з них може слідкувати за всіма діями і рекомендаціями, які їм надходитимуть.  Такі кабінети вони можуть відкрити для вступу як у наш університет, так і в будь-який інший  в Україні.

Прикметно, що на бюджетну форму навчання вступники мають подати до п’яти заяв, проставивши пріоритети, а на вступ коштом фізичних і юридичних осіб таких заяв має бути не більше 15.

Серед тих, хто звертається за допомогою, випускники шкіл, здобувачі освіти з дипломами медичних коледжів, є такі, хто не набрав бажаних 150 балів на НМТ і хочуть вступати на спеціальність терапія і реабілітація. У кожному випадку відвідувачів вичерпно консультуємо і разом прагнемо обрати найбільш вигідний для вступника варіант. Приходять батьки вступників, кілька таких створили кабінети для своїх дітей, маючи всю необхідну інформацію. Проте, ми за те, щоб молодь приходила сама, адже їм працювати в цих кабінетах».

Серед перших відвідувачів консультативного кабінету була Юлія Погребняк, - дівчина іще до війни здобула фармацевтичну освіту в  Бердянському медичному коледжі, встигла шість років попрацювати в аптечних установах своєї Донеччини. Вже кілька років служить фармацевтом у військовій частині, каже, що відчуває потребу знань, фармація їй подобається, так що сподівається здобути вищу освіту заочно.

Іще один вступник, Дмитро, прийшов на консультацію з мамою, вони внутрішньо переміщені з окупованого Мелітополя, два роки мешкають у Запоріжжі, юнак хоче стати медиком. Отримала докладне роз’яснення щодо порядку вступу, консультанти допомогли з реєстрацією. Як самотужки не вдасться, то й заяву  прийдуть  подавати, адже  професійна консультативна допомога ніколи не зайва.

1.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar